Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Vánoční SMS

V posledních letech trháme rekordy v odesílání SMS zpráv v průběhu svátků. Vánoční SMS přání jsou možná krátké, za to však výstižné. I s tím nízkým počtem znaků dokážou dojmout, či pobavit mnohdy i více než s rozsáhlým dopisem. Máte také rádi vtipné a originální vánoční SMS zprávy?

I na stránkách Kouzelnevanoce.cz, jsme si pro vás přichystaly výběr z těch nejlepších a nejzajímavějších SMS zpráv. Některé jsou veselé, další romantické a některé také i celkem jadrné. Doufáme, že se vám budou líbit.

 1. Už jsou zase po roce, ty pitomé vánoce. Plno práce, všude žrádlo, přibude nám nové sádlo.
 2. Mohl/a jsem vymyslet pro některé z Vás speciální vánoční přáníčko, ale já jsem řekl/a NE! Když přání, tak pro všechny: Tak Vesele Vánoce a Šťastný Novy rok.
 3. Ahoj já jsem Ježíšek. Tak co byl jsi cely rok hodný? Nemluvíš sprostě? Posloucháš? Nekradeš? Fakt ne?… No tak se to kurva nauč, já ti ty dárky nebudu nosit každý rok!
 4. Za oknem sype se sněhová nadílka, záclony provoní anýz a vanilka. Vánoční koledy zpívají andělé, už jsou tu Vánoce, šťastné a veselé!
 5. I letos budete mít sníh zadarmo. Hezké vánoce přeje Váš Ježíšek.
 6. Padá snížek z výše tiše, mráz na okna domu píše: “Ježíšek teď dárky shání, aby splnil všechna přání.” Ať ti dárky na Vánoce, nesou štěstí v novém roce.
 7. Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček, ke štěstí krok – prostě nádherné Vánoce a šťastný nový rok.
 8. Za okny sype se sněhu jak kráva, záclony provoní fernet a tráva. Vánoční koledy zpívají andělé, sjetej jak hovado už mě nic nesere. Pěkné Vánoce přeje…
 9. Štěstí a radost, lásku a něhu, ať Tobě přinese vánoční sen. Tvá přání najdeš ve vločkách sněhu, ať šťastný je Tvůj Štědrý den… Krásné Vánoce přeje
 10. Oheň v krbu tiše praská, v našich srdcích klid a láska. Z oblohy se sype sníh, vločky tančí v závějích. Kouzelné Vánoce a šťastný Nový rok!
 11. Tamhle letí ježíšek, má prodřený kožíšek, nese prázdnou mošničku, bude tu za chviličku. Okradla ho unie, okradl ho stát, konečně to pochopil, bude na nás srát!
 12. Krouhnul jsem zatáčku, sáně se zvrhli, dárky jsou na sračku, sobi mi zdrhli. Dnes už mě nečekej. Ježíšek
 13. Přeji Ti hezké Vánoce, hodně štěstí, radosti, pod stromečkem spoustu dárků a kapříka bez kostí!
 14. Žádám Vás o odřezání spodních větví na Vašem stromečku, abych si neodřel prdel, až Vám pod něj přijdu nasrat. Ježíšek
 15. Přeji lásku, štěstí, něhu, ať se ti splní každičký sen. Přání ti posílám na vločce sněhu, ať krásný je tvůj Štědrý den!

   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

One Response to “Vánoční SMS”

 • […] Papírové vánoční pohlednice jsou stále velmi oblíbené, i když jinak již využívání klasických poštovních služeb upadá. Přesto kromě toho rok od roku častěji, využíváme virtuálního rozesílání pohlednic a přání pomocí emailu a jiných médií. I na Kouzelnevanoce.cz naleznete tuto možnost. V sekci Vánoční přání si můžete sami vytvořit své vlastní originální přání. V článcích si pak můžete vybrat již z hotových Vánočních pohlednic, případně použít jen Vánoční texty nejen na přání anebo Vánoční SMS přání. […]

Napsat komentář