Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Vánoční výzdoba 2016: Víte, co letos frčí? Máme pro vás aktuální tipy!

Vánoční výzdoba 2016: Víte, co letos frčí? Máme pro vás aktuální tipy!Do začátku adventu zbývá posledních pár hodin a vy marně přemýšlíte, v jaké barvě letos vytvoříte adventní věnec a nazdobíte interiér domu či bytu? Nezoufejte! Ještě pořád máte čas! Připravili jsme pro vás velký přehled vánočních trendů, které jsou in právě v roce 2016. Jste připravení? Tak tedy pojďme na to…

 

Trendům nepodléhají pouze módní domy
 

Možná si klepete na čelo a přemýšlíte, proč by měl někdo udávat trendy letošních Vánoc. Ano, souhlasíme, ty jsou doménou především módního či šperkařského průmyslu. Každoročně jsou ale pořádány zahraniční veletrhy, na kterých je vyhlášena tzv. „barva letošních Vánoc“ a představeny doplňky, které letos pofrčí. Pokud tedy chcete mít trendy výzdobu, nechte se inspirovat následujícími řádky.

Trendy vánoční výzdoby 2016 v kostce:

 

  • Návrat k přírodě
  • Dominantní bílá barva
  • Pastelové odstíny
  • Křišťálová fuchsiovou
  • Tradiční hnědá a zlaté
  • Přírodní materiály
  • Nejrůznější druhy dekoračních zvířat

Jaké barvy vánoční výzdoby letos frčí?
 

Letošním vánočním barvám vévodí bílá v kombinaci s pastelovými odstíny. Pokud jsou na vás příliš divoké, vsaďte na křišťálovou fuchsiovou či tradiční hnědou a zlatou, která snad nikdy nevyjde z módy. Bytoví designéři letos nedají dopustit ani na pastelově modrou, růžovou či mentolovou. In je také fialová s růžovými podtóny. Doporučujeme vsadit na jednu či dvě dominantní barvy, které k sobě bezpečně ladí a raději valit variantu „méně je někdy více“.

Kýč v podobě umělého sněhu a živých dekorací
 

Následující řádky pravděpodobně nepotěší zastánce tradičních konzervativních Vánoc. Těm letošním totiž podle bytových designérů bude dominovat umělý sníh v kombinaci se zvířecími dekoracemi, jež by měly působit „jako živé“. Už několik let se totiž snaží (nejen) bytoví designéři o návrat přírody zpátky do našich domovů, proto se letos nemůžeme divit tomu, že domky a zahrádky budou opět zdobit rozzáření sobi, laně i třpytiví jeleni. A jinak tomu nebude ani v interiéru.

Pro klasiky se nabízí ještě jedna alternativa
 

Pokud si nepotrpíte na módní trendy v šatníku ani co se vánočních dekorací týče, vsaďte na klasickou kombinaci červené se zlatou nebo bílou se stříbrnou. Při dekoraci také vsaďte na přírodní materiály počínaje větvičkami, přes slámu, až po nejrůznější druhy tkaných textilií. Pokud nechcete stromeček zdobit klasickými skleněnými baňkami, upečte si domácí perníčky, na jejichž přípravu mátě právě nyní nejvyšší čas!

Jak bude vypadat váš letošní adventní věnec a v jaké barvě dekorujete interiér? Pochlubte se nám v komentářích pod tímto článkem!

 


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář