Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Vytvořte si vlastní tričko

Skvělým nápadem na dárek de facto pro kohokoliv může být nápadité, originální a třeba i vtipné tričko. Už to nemusí být kýčovité a nanicovaté trika, které se prodávají hromadně na různých akcích, své vlastní triko si můžete vytvořit zcela sami. Jsou dokonce techniky, které zvládnou i děti.

Výtvarné techniky

Tričko si můžete vytvořit batikováním, savováním, malováním pomocí textilních barev, sítotiskem a podobně. Ne každý je však výtvarný nadšenec a ne každému kreativní tvorba jde. I obdarovaný může mít jistý vkus a tou nemusí být vždy malované, či batikované triko. To ale neznamená, že by bylo darování trička pod stromeček špatným nápadem, jen na to musíte jít prostě jinak.

T –shock

Už jste slyšeli o možnosti navrhnout si své vlastní tričko podle sebe? T– shock představuje unikátní projekt, kde si můžete vytvořit své vlastní tričko čistou cestou během několika málo minut. Zcela jednoduše si vyberete barvu trička, vložíte z počítače obrázek, který byste na tričku chtěli mít, případně i text a necháte profesionály, aby vám je zhotovili. Jedno tričko vás vyjde s minimální prací do 300, což je v dnešní době víc než výhodné. Taková trička mohou být skvělým dárkem mezi kamarády, partou, prarodičům (když si zvolíte obrázek dětí) atd. Skvělé je, že pokud si rádi hrajete s grafickými programy, tak si můžete navrhnout zcela originální design a ještě k tomu můžete i vyhrát.

Trička T – shock představují nový trend, který konečně vyloučí, aby se setkala dvě zcela totožná trička. Užijte si tu zábavu v roli návrháře a následně to překvapení pod vánočním stromečkem. Pokaždé, když si obdarovaný tričko vytvořené v T – shock na sebe oblékne, vzpomene si na vás a o to přeci jde.


Klikněte zde pro přechod do obchodu


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

One Response to “Vytvořte si vlastní tričko”

Napsat komentář