Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Zážitkové Vánoce!

let-vetronem-01-big_47

Co najdou vaši nejbližší letos pod stromečkem? Větroně, zorb, snowtube nebo vanu plnou blahodárného piva? Že se to tam nevejde? Dárkový poukaz unese všechno… i větroně!

Jen tak si plout po nebi

Mezi oblíbené vánoční dárky patří let větroněm. Motorové letadlo dopraví kluzák do vzduchu, do výšky 500 metrů, a poté se už o obdarovaného postarají termické proudy. Díky vztlaku větroň bezpečně klouže vzduchem. Účastníci si vychutnají pocit, jaké to je vznášet se jako pták a pokochají se výhledem pod nimi!

  • lokality: Zbraslavice, Vyškov, Šumperk, Zábřeh, Hodkovice nad Mohelkou
  • doba trvání: až 60 min.

Odpočinková pivní lázeň

pivni_lazne_001

Jako vánoční dárek pro maminku se skvěle hodí pivní lázně. Lázeň zharmonizuje funkce organismu, přinese duševní odpočinek a relaxaci. Prohřeje klouby, uvolní svaly a odplaví škodlivé látky z těla. Koupel probíhá v rehabilitační vaně. Hlavní přísadou je Koupelové pivo a minerální voda. Dále je lázeň obohacena o živé kultury pivovarských kvasnic a sušené byliny. Následuje relaxace a možnost výběru masáže.

  • lokalita: Chodová Planá
  • doba trvání: až 95 min.

snowtubing-01-big_331

Dovádění na sněhu

Lámete si hlavu, jaké vybrat dárky pro muže k Vánocům? Zkuste snowtubing! Při tomhle zážitku se vyřádí jako malí kluci a užijí si spoustu zábavy. Při snowtubingu jezdí ve sněhovém korytu na speciálním nafukovacím člunu. Vrátí se tak do doby, kdy se jako malé děti klouzali v zimě na všem možném. Zážitek je vhodný také pro ženy a děti od 12 let.

  • lokalita: Jablonec nad Nisou

Kutálej se, kutálej!zorbing_001

Darovat můžete i zorbing! Na začátku proběhne seznámení se zorbem. Zorb je průhledná, plastová koule s průměrem přes 3 metry a váhou 90 kg, která je puštěna ze svahu dolů. Poté následuje příprava a průlez do koule. Zde jsou účastníci bezpečně připoutáni popruhy k zorbu, a pak už to přichází! Jeden kotoul za druhým. Prostě mazec!

  • lokalita: Vrchlabí
  • dobra trvání: cca 15 min.

   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář