Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Znáte tyto 3 vánoční hry?

Kdo si hraje, ten umí dokonale zapomenout nebo hodně nevnímat své okolí. Jestliže se chystáte o vánočním čase uchýlit k nějaké bezva hře a zabavit se podle svého, můžete se vánočně naladit díky speciálním vánočním hrám. Najdete spoustu pohodovějších i akčnějších variant, stačí si sednout a vybrat z některých herních webových stránek. A kdo ví, třeba právě dnes představované online hry vás snadněji přenesou v čase čekání na nadílku pod ozdobeným stromečkem.

Vánoční náměstí

Zimně naladěná hra Vánoční náměstí si vás získá správnou vánoční atmosférou, kterou vylepšíte trochou zábavy. Oddechová hra vás zavede na náměstí, které vám připomene opravdové náměstí zasněženého městečka. Nechybí zde plno vánočních světel, vánoční strom a stánky. Vy se ujmete role malého nezbedy a pustíte se do pobíhání mezi kašnou, vánočním stromem, stánky a jinými zdejšími stavbami. Co budete mít za úkol? Kromě pobíhání se budete trefovat do ostatních přítomných sněhovými koulemi. Ovšem dospěláci si to nenechají líbit a budete se muset také vyhýbat výchovným pohlavkům.

Šmoulové v nesnázích

Šmoulové hned tak neomrzí, protože jsou prostě originální a umí s nimi být spoustu legrace. Šmoulové v nesnázích je hra, kde se modří přátelé opět budou potýkat s problémy a budou potřebovat vaši pomoc. Co se Šmoulům stalo? Nešika nechtěně zapálil vánoční stromeček, který shořel. Bez stromečku nejsou správné Vánoce, proto se ostatní Šmoulové vydali hledat nový. Jenže mezitím se vesnička ocitla v nebezpečí. Během hry budete muset pomoci jednomu Šmoulovi a naleznout potřebné vybavení na záchranu vesnice.

Winter bistro

Je tady jedna obsluhovací hra, která má zimní a vánoční atmosféru. Ve hře se stanete personálem vánočního bistra a zákazníkům budete nosit samé dobroty. Nejprve je ale musíte posadit, zjistit, co si přejí, poté to donesete ke stolu, sklidíte ze stolu a nesmíte zapomenout si vzít peníze…


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář