Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Vánoční hry

Vánoce jsou pravidelně vždy jednou do roka, byly vloni, jsou i letos a podle všeho zas budou i za rok. Už jste předeni cukrovím? Zmrzli jste po koulovačce anebo jsou za oknem plískanice a vás to ven vůbec neláká? Jak si zkrátit nudný vánoční den, když i v televizi dávají jen nudné pohádky, které se každý rok opakují? A co tak si zkrátit chvíli a zahrát si nějaké ty vánoční hry?

Ostatně, kdy jindy si zahrát vánoční hry, než o Vánocích?

Kouzelnevanboce.cz vám nabízí vánoční hry nejrůznějšího kalibru, poťouchlé i logické, ale hlavně veselé. Hry jsou určené především pro děti, které o Vánocích zabavit je občas obtížné.

Hra: Najdi rozdíl – představuje vtipnou vánoční hru, kde hledáte rozdíly. Cvičíte si zde své logické uvažování. Civiballs – je strategickou i logickou, kdy se snažíte dostat vánoční baňky dostat do těch správných krabiček. Tak to vybal je vánoční hra, která vám pořádně procvičí paměť. Zdobení sobů je hra určena pro nejmenší děti, které se s počítačem teprve seznamují, a tento typ vánoční hry jim pomáhá naučit se manipulace s myší. Christmas break, patří mezi ty vánoční hry, které jsou vánoční verzí jinak známých her. Jde o klasické oblíbené pinkání míčků s vánoční scenérií. Jednoduchá a přesto stále nehorázně nakažlivá.

 

Snowline

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bloons

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mrazík

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Christmas puzzle

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najdi rozdíl

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Civiballs

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak to vybal

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zdobení sobů

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Christmas break

 

 

 


Vytisknout Vytisknout