Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Vánoční dárky pro mámu

Maminka bude vždycky maminkou, a proto pro nás bude vždy speciální kapitolou pro výběr vánočních dárků. Vánoční dárek pro maminku proto hledejme s láskou, ale nezapomínejme, že i přes svůj věk je to v prvé řadě žena. Proto svou inspiraci nemusíte hledat pouze sekci Vánoční dárek maminku, ale i v části Vánoční dárky pro ženy. Inspirujte se našimi tipy na tradiční i netradiční dárky, které vám Kouzelnevanoce.cz přinášejí, snad vám pomohou nalézt ten ideální vánoční dárek pro maminku.

Zážitkové Vánoce!

let-vetronem-01-big_47

Co najdou vaši nejbližší letos pod stromečkem? Větroně, zorb, snowtube nebo vanu plnou blahodárného piva? Že se to tam nevejde? Dárkový poukaz unese všechno… i větroně!

Přečíst celý článek »

Hitparáda nejkrásnějších vánočních dárků pro muže i ženy

Do nejkrásnějších svátků v roce – Vánoc zbývají ještě necelé dva týdny. Pokud tuto skutečnost zdárně ignorujete, měli byste se pomalu, ale jistě začít poohlížet po dárcích pro své nejbližší. Spoléháte-li na nákup dárků přes internet, pak máte na jejich objednání vskutku nejvyšší čas. Nepřestávejte proto číst následující řádky, které jsou takovou „předvánoční hitparádou“ dárků, jimiž potěšíte nejen muže, ale i ženy.

 

Přečíst celý článek »

Vánoční faux-pas: Jakých dárků byste se měli vyvarovat?

Stane se to každému. Pod stromečkem rozbalí dárek, který vlastně vůbec nechce, nelíbí se mu nebo ho zkrátka nemá jak využít. Někdy to zkrátka nevyjde. Nechcete, aby to byl zrovna dárek od vás, který vyvolá to nepříjemné ticho? 

Přečíst celý článek »

Župan: dárek, který zahřeje a potěší

Ačkoli do Vánoc ještě nějaký ten měsíc zbývá, někteří prodejci už své zákazníky začali lákat na zlevněné čokoládové figurky Mikulášů a čertů. Pokud si při této představě klepete nevěřícně na čelo, pak si vzpomeňte na staré známé pořekadlo: „Kdo je připraven, není překvapen.“ Přečíst celý článek »

Skvělé 3 tipy na vánoční dárky pro mámu

Mámy, maminky, maminečky, mamky – je úplně jedno, jak jim říkáte, ale určitě na ně nezapomeňte s pěkným vánočním dárkem! Maminky jsou ve skutečnosti nenáročné a určitě je potěší každá maličkost. Ovšem, pokud jim chcete udělat letos radost s něčím originálním, zkuste vybrat z našich tipů.

Přečíst celý článek »

Tipy na netradiční vánoční dárky

Tak jsme zase o kousek blíže ke Štědrému dni.  Dny utíkají nezvykle rychle a ze všech stran se nám připomínají Vánoce. Ještě jste s nakupováním dárků nezačali? Nevadí. Dnes se dají pořídit skvělé a zajímavé dárky i na poslední chvíli. A my pro Vás máme pár zajímavých tipů na netradiční dárky.

Naše tipy se ale nebudou vztahovat na klasické dárky, tedy nebudou to žádné předměty ani upomínkové dárky, naše nápady se týkají zážitků. Dnes jsou totiž firmy, které se přímo zaměřují na nabídku zážitků. Na ty pak vystavují certifikáty, chcete-li poukázky či vouchery, a ten, kdo poukaz dostane, si pak vybranou službu využije. Přečíst celý článek »

Spodní prádlo: Pěkný dárek pro partnerku

Už se zase blíží Vánoce a s nimi čas výběru a nákupu dárků. Už víte, co komu koupíte? Pánové, máte vybraný dárek pro partnerku, nebo stále ještě tápete čím jí udělat radost? Co takhle jí vybrat pěkné spodní prádlo? Přečíst celý článek »

Šperky jako nositelé nejkrásnějších emocí

Úcta, obdiv, láska… všechny pocity se vejdou do jedné malé krabičky, vyberete-li ten správný šperk! Šperkem potěšíte každou ženu…

Z čeho vlastně vznikla tradice obdarovávání se v období zimního slunovratu? Už kdysi dávno lidé věděli, že je čeká těžké období tmy a zimy – a věděli, že jim bude lépe, když budou spolu. Proto se dnes scházíme v období vánočních svátků se svými blízkými a prostřednictvím dárků jim sdělujeme: „Jsi pro mě důležitý!“ A zvlášť těm úplně nejbližším chceme dát to nejlepší. Přečíst celý článek »

Darujte k Vánocům zážitek!

Jelikož se nám zase blíží Vánoce, určitě uvažujete, co svým blízkým nadělit pod vánoční stromeček. Každý si zaslouží něco, co ho opravdu potěší. A proto my přicházíme s tipem na Vánoce 2011 – darujte zážitek! Přečíst celý článek »

Pojmenujte si hvězdu

Také Vám vrtá hlavou, co vybrat pro své blízké a přátele k blížícím se Vánocům? Máme pro Vás jeden tip, který je jedním z nejoriginálnějších dárků, které vůbec můžete na trhu najít. Proto čtěte dál. Přečíst celý článek »