Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Vánoční dárky pro děti

Hledání vánočních dárků pro děti jsou pro nás tou největší zábavou, tedy obvykle do doby, než nám děti trochu povyrostou. V současné době je na trhu tolik nejrůznějších hraček, že si to člověk jen stěží umí představit. A tak se ani nepotýká s nedostatečným rozsahem výběru, jako spíše s nekvalitními výrobky a špatnou orientací v těch dobrých. S většími dětmi však vzniká problém. Už jen z principu všechno odmítají. U těchto dětí nejspíše zabodujete s oblečením, módními doplňky a nějakými potřeštěnými dárky.

6 tipů na vánočních dárky, které nadchnou každého teenagera

Pokud máte doma teenagera, Vánoce jsou tou nejlepší příležitostí k utužení vzájemného vztahu. Balíky pod rozsvíceným stromečkem z něj totiž alespoň na chvíli opět udělají šťastné dítě. Jaké vánoční dárky u vaší ratolesti nejvíce zabodují o letošním Štědrém večeru ?

1) Stylové oblečení

V náctiletém věku „měkkouši“ konečně přestávají být tím nejméně chtěným dárkem, který končí ihned po rozbalení v koutě. S trendy mikinou nebo tričkem se každý teenager rád předvede před partou a třeba zkusí udělat dojem i na opačné pohlaví. Musíte ale přesně vědět, jak na to, a nepostarat se spíš o jeden velký vánoční „megatrapas“. Proto nadevše ctěte styl potomka i jeho party – i když darovat vlastnímu dítěti roztrhané džíny někdy vskutku vyžaduje pořádný kus sebezapření.

2) Dobrá kniha

Také čtení může být v dnešní době cool. Nejdřív ale musíte trefit tu správnou „book“. Krokem vedle by nemusela být kniha od vydavatelství CooBoo – romantické čtení spíš pro teenagerky, horrová zábava hlavně pro velké chlapáky nebo některý z dílů série Já, JůTuber úplně pro všechny. Z trochu jiné kategorie je český překlad motivačních 7 návyků úspěšných teenagerů. Ty by v konečném důsledku mohly přinést nějaký ten užitek dokonce i vám.

3) Diář A Cup of Style

A když už motivace, tak hezky podle plánů. Diáře A Cup of Style vytváří dvě mladé blogerky Lucie a Nicole hlavně pro pořádně akční holky. Ta nejtajnější přání se jim budou snáze plnit díky možnosti plánovat, dělat si poznámky, popustit uzdu kreativitě nebo si přečíst nějaký ten inspirativní článek od samotných tvůrkyň. S tímhle designově vychytaným životním parťákem na rok 2018 se pubertou úspěšně prokouše každá mladá dáma.

4) Desková nebo počítačová hra

Utlumit aspoň na chvíli náctileté roupy pomohou deskové hry, které chytnou a jen tak nepustí. Některé rozvíjí postřeh, jiné znalosti. A u některých se prostě celá rodina budete „jenom“ královsky bavit. Ty největší experty ale doma udržíte spíš u počítače nebo herní konzole – jen málokterého teenagera totiž nenadchne pořádná „gamesa“, která právě frčí. Letos by mohlo vašeho neposedného potomka mohlo dostat třeba nové Call of Duty: WWII nebo Counter Strike: Global Offensive.

5) Vychytaný fidget spinner

Spinner má dnes docela určitě každý teenager, který mezi kamarády nechce být úplně out. To ale neznamená, že by tahle hračička nepatřila pod letošní stromeček. Jen to musí být pořádně bomba designový fidget spinner, který bude prostě „mrtě cool“. Zkuste si do vyhledávače zadat bronzový Lea spinner kříž, svítící Led Fidget Spinner nebo komiksově superhdinský Spinner Captain America a 24. prosince letos budete  za opravdové frajery.

6) Nejvíc TOP dárek

Nedá se nic dělat. Pokud chcete na Štědrý večer spustit větší vlnu nadšení, budete muset sáhnout poněkud hlouběji do kapsy. Co jiného asi tak dnešní mládež může potřebovat k životu než pořádně vytuněný smartphone. A ideálně rovnou ten úplně nej, tedy iPhone od Apple. Věčně nevyslyšeným přáním u děvčat je pak nejčastěji asi poník. Na toho se ale málokterý Ježíšek vzmůže bez hodně movitého sponzora. Budete jím letos vy?

Modely Bruder jako ideální vánoční dárek pro děti i dospělé

Vánoční svátky jsou za dveřmi a mnozí z nás již mají nakoupeno vše potřebné nebo se na nákupy v brzké době chystají. Přesto, že ty největší slevy přijdou tradičně kolem 20. prosince, již nyní nákupní střediska praskají ve švech pod náporem dárků chtivých zákazníků. Pokud předvánočnímu shonu a nákupnímu šílenství zrovna dvakrát neholdujete, pak s největší pravděpodobností nakupujete dárky prostřednictvím internetu. V případě, že chcete letos potěšit originálním a nevšedním dárkem, pak by vás zaručeně mohly zaujmout unikátní modely německého výrobce Bruder. S těmito modely si do sytosti vyhrají nejen vaše roztomilá dítka, ale také vaši partneři. Nezazlívejte jim to. Vždyť, kdo si hraje, nezlobí!

 

Přečíst celý článek »

Co vybrat svým nejbližším pod stromeček? Potěší pěkná knížka!

Je to tak každý rok. Vánoce se zdají být vzdáleným obdobím, ale ani se nenadějeme a jsou opět tady. S těmito svátky ovšem nepřichází pouze nádherná atmosféra, nýbrž také starosti s tím, co věnovat svým nejbližším pod stromeček…

Přečíst celý článek »

Vánoční dárky pro přátele

Do začátku Vánoc zbývá relativně hodně času, ale jistě jste se zamýšleli čím obdarovat své blízké kamarády. Všeobecně se dárky pro kamarády moc neřeší, což je velká chyba, protože bychom měli našim přátelům ukázat to, jak moc si vážíme našeho vztahu a ideální příležitostí jsou právě Vánoce. Přečíst celý článek »

Originální dárky pod vánoční stromeček

S blížícími se vánočními svátky je otázka výběru vhodného dárku stále aktuálnější. Zapomeňte na domácí pletené ponožky nebo balík kosmetiky a darujte letos jako vánoční dárky něco opravdu originálního. Výběr těch nejzajímavějších dárků jsme pro vás sepsali zde. Přečíst celý článek »

Dárky pro malé dospěláky

Pěkné oblečení patří mezi největší slabosti mladých lidí. Proč toho nevyužít? Kupte jim pod stromeček několik pěkných kousků stylového oblečení. Přečíst celý článek »

Originální trička

Koncem října pozvolna začíná vánoční šílenství. I když do Vánoc jsou ještě dva měsíce, může se místy zdát, že času je značný nedostatek. To třeba tehdy, když hledáte nějaký originální neotřelý dárek. Přečíst celý článek »

Vytvořte si vlastní tričko

Skvělým nápadem na dárek de facto pro kohokoliv může být nápadité, originální a třeba i vtipné tričko. Přečíst celý článek »

Darujte k Vánocům dovolenou

Cestujete rádi? Jestli ano, tak pro vás může být zajímavým vánočním dárkem nějaký ten voucher na zajímavý zájezd. Přečíst celý článek »

Ten správný dárek pro teenagera

Každá rodina, která má doma puberťáka, to nemá vůbec jednoduché. Zavděčit se takovému teenagerovi patří k jedněm z nejtvrdších oříšků, jaký vás před Vánocemi může potkat. Přečíst celý článek »