Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Vánoční zábava

Jak si představujete ideální vánoční zábavu? Je pro vás zábavné a uvolňující relaxace u televize anebo byste raději něco jiného? Na portále Kouzelnevanoce.cz naleznete spoustu tradiční i netradiční vánoční zábavy. Vánoční zábava ovšem pro každého vypadá trochu jinak, někdo si myslí, že by měla být aktivní. Právě proto v této době tráví Vánoce na horách anebo Vánoce u moře. Bohužel ne všichni chtějí, či mohou odjet v průběhu Vánoc z domovů, a tak ta jejich vánoční zábava vypadá nejspíše jinak. Pokud hledáte nějakou možnost, jak byste zabavili sebe, případně své děti, můžete si na Kouzelnevanoce.cz inspirovat z nejrůznějších Vánočních filmů, zahrát si nějaké ty vánoční hry, anebo přečíst si nějaké vánoční pohádky. Kouzelnevanoce.cz je prostě bezva vánoční zábava pro každého v jakémkoliv věku.

5 vánočních filmů, které by vám v roce 2017 neměly utéct

Kdo by neměl rád vánoční filmy? Vždyť Vánoce jsou jedinečnou příležitostí, jak se se svými blízkými sejít nejen u štědrovečerní večeře nebo pod stromečkem, ale také před televizní obrazovkou. Přinášíme vám tipy na 5 novějších i starších vánočních filmů různých žánrů, ze kterých si letos vybere úplně každý.

1) Vánoční prázdniny

Dnes už klasická vánoční komedie o trochu praštěné rodince a ještě praštěnějším tatínkovi (v hlavní roli Chevy Chase) vás nenechá chvíli vydechnout. Film je od začátku do konce plný nezapomenutelných vtipů a gagů, které vás možná chvílemi rozesmějí k slzám. A jak lépe se uvolnit po předvánočním šílenství než bujarým veselím v rodinném kruhu?

2) Grinch

Chlupatý, zelený protiva Grinch nemá rád Vánoce tak moc, že se je rozhodne ukrást. Povede se mu to, nebo to s jeho dobrým srdcem ještě není tak zlé? Jim Carrey exceluje v hlavní roli americké muzikálové klasiky, která za nejlepší kostýmy dokonce získala Oskara.

3) Anděl páně 2

Že už české pohádky nejsou to, co bývaly? Pak je načase si spravit chuť u jedné z nejhezčích, které se u nás v posledních letech natočily. Co všechno potká anděla Petronela, než se mu podaří najít jablko ze stromu Poznání? Anděl Páně 2 bodoval u kritiků i diváků v kinech a má tak nejlepší předpoklady, aby se spolu s prvním dílem zařadil mezi ostatním nesmrtelné české pohádkové filmy, na které se každé Vánoce všichni těšíme.

4) Polární expres

Animovaný film na motivy stejnojmenné knížky dojme každého, pro koho duch Vánoc znamená vzpomínky na dětství a nedočkavé čekání na něco kouzelného. Kam doveze dětské hrdiny vlak, který o vánoční noci zastaví před domem rodičů malého Chrise? Kromě úchvatné atmosféry film zaujme také speciální technikou, kdy kamera nejdříve nasnímala skutečné herce, kteří se teprve potom převedli do animované podoby. V hlavní roli se představil Tom Hanks.

5) Šťastné a veselé (Joyeux Noël)

Že vánoční filmy nemusí být jen pohádky a svátečně laděné komedie potvrzuje film podle skutečných událostí první světové války. O Vánocích 1914 vojáci na obou stranách vystoupili ze svých zákopů, aby spolu alespoň na chvíli zapomněli na každodenní válečné hrůzy. Francouzský film plný lásky a lidství je zážitkem, který si o Vánocích musí pustit každý milovník krásných příběhů.

Vánoce i ve vašem telefonu. Aplikace pro předvánoční čas, které vám nesmí chybět

Vánoce jsou tady. Teda skoro. Ale zbývá do nich už jen měsíc a každoroční šílenství začíná nabírat na obrátkách. Nedejte stresu šanci a užijte si svátky klidu a míru v pohodě. Pomůžou vám s tím překvapivě i mobilní aplikace. Poradíme vám, které si co nejdříve stáhnout, abyste se naladili na vánoční atmosféru. 

Presentlist

Zjednodušte si nakupování dárků za pomoci české aplikace Presentlist. Jednoduše si v ní sepíšete osoby, které chcete obdarovat a přidáte k nim jednotlivé dárky. Při nákupech tak nebudete muset lovit v paměti, co jste to té mamce vlastně chtěli koupit. Pokud si nevíte s výběrem rady, aplikace vám nabídne tipy na dárek pro danou osobu podle pohlaví a věku.

iTidings

Vaše kreativní potíže vyřeší aplikace iTidings. Pomůže vám sdílet jednoduchá a originální vánoční přáníčka prostřednictvím SMS zpráv, Facebooku, Twitteru i dalších sociálních sítí. 

Santa Hats

Originální přání můžete vytvořit také v aplikaci Santa Hats. Stačí použít vlastní fotku a přidat na ni Santovu čepici, vousy nebo celého Santu. 

Christmas Frames Collage

Do vánočního rámečku můžete vložit své fotografie v aplikaci Christmas Frames Collage. Na výběr máte z více než 100 originálních rámečků a různých ikon na ozdobu fotek. 

Talking Santa

Zabavte své ratolesti. Mluvící Santa se postará o zábavu na hodně dlouhou dobu a vám zbyde čas na pečení cukroví. Pokud vás kuchyňské povinnosti přestanou bavit, můžete se se Santou zabavit taky. A klidně můžete namluvit své vlastní přání a poslat ho svým nejbližším. 

Bouncy Bill Christmas Style

Další hra, která vám nesmí chybět, je Bouncy Bill Christmas Style. Vánoční edice oblíbené hry vám umožní skákat symbolicky 24 kol. 

Rocket Hero: Christmas

Jakmile si jednou zahrajete Rocket Hero, už nebudete chtít přestat. Cílem je zlikvidovat záporáka Torra pomocí kanónu, kterým na něj budete mířit. 

ElfYourself

Staňte se hvězdami tanečního parketu. S aplikací ElfYourself to půjde jednoduše. Nahrajte své fotografie, vyberte konkrétní tanec a aplikace vám vytvoří vtipné elfí video. Pošlete ho svým známým a rodině a zlepšete jim den. 

Christmas Ringtones

Nalaďte se na vánoční vlnu pomocí písniček. Aplikace Christmas Ringtones obsahuje 45 vánočních melodií, které si můžete nastavit jako zvonění, zvuk sms nebo vyzvánění ranního budíku. 

Christmas Radio

Pokud vám vánoční hudba nestačí, nalaďte si rovnou vánoční rádio! Vybrat si můžete z 50 stanic s koledami a vánočními písničkami. 

Snow Stars

Vzpomeňte si na Vánoce pokaždé, když vezmete do ruky telefon. Nastavte si živou tapetu pomocí aplikace Snow Stars a zasněte se při pohledu na krásné ilustrace. 

3D Christmas Live Wallpaper

Posuňte vánoční dekorace ještě o úroveň výše a vyzdobte si telefon 3D plakátem s vánočními motivy. Vybírat můžete z animovaných vánočních stromků nejrůznějších stylů a barev. 

Začněte se těšit na Vánoce už teď a stáhněte si aplikace, které rozzáří váš telefon i vaši náladu. 

 

 

 

 

Vánoce 2015: Víte, v jakém duchu se nesou a co letos pofrčí?

Vánoce 2015: Víte, v jakém duchu se nesou a co letos pofrčí?Do vánočních svátků zbývá několik posledních týdnů. Řada z nás začíná pomalu, ale jistě zjišťovat, že odbýt své nejbližší vánočním přáním asi tak úplně nebude stačit. Proto vyrážejí do obchodních domů, kde se setkávají se stejně motivovanými spoluobčany pobíhajícími jí od jednoho regálu ke druhému ve snaze vybrat pokud možno co nejmenší kýč. Abyste se vyhnuli vánočnímu klišé, byli v obraze a zároveň věděli, jak efektně vyzdobit svůj příbytek, přinášíme vám kompletní vánoční přehled aktuální pro rok 2015!

Přečíst celý článek »

Dárky už nemusíte kupovat: Sbírejte body a vyhrávejte!

Jako každý rok máte hrůzu z toho, že vánoční svátky zruinují vaši peněženku a bankovní konto? A proč nezkusit štěstí a pokusit se vánoční dárek vyhrát? Máme pro vás tip na soutěž, jejíž výhra potěší zejména vapery nebo kuřáky snažící se se svým zlozvykem nadobro skoncovat nebo jej alespoň značně omezit! Jak na to?

Přečíst celý článek »

Zapojte se do soutěže a vyhrajte vánoční dárek pro všechny nadšené pěstitele a zahrádkáře

Pobíháte obchodním domem tam a zpět? Sháníte dárky pro své nejbližší a opouští vás jak síly, tak fantazie? Máte ve svém okolí zapáleného pěstitele nebo zahrádkáře? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, pak nepřestávejte číst následující řádky! Víme, jak a kde můžete vyhrát vánoční dárek, který ocení všichni milovníci pokojovek i venkovních rostlin.

Přečíst celý článek »

Co dělat, když musíte trávit Vánoce v práci? Máme pro vás několik rad a tipů!

Těšíme se na ně celý rok. Připravujeme, chystáme a nakupujeme dárky pro své nejbližší proto, abychom se týden před Štědrým dnem dozvěděli, že v práci nedostaneme volno. Prvotní šok střídá bezmoc, smutek a beznaděj. Bohužel i na Štědrý den chtějí lidé jíst, pít nebo nejkrásnější svátky v roce slaví tak nešikovně, že musí vyhledat péči lékařů nebo záchranářů. Zkrátka a jednoduše, občas si toho pomyslného „Černého Petra“ vytáhne každý z nás, a jestli na Vánoce či Silvestr, vždy to zamrzí. Ovšem aby nebyl pocit z Vánoc prožitých v práci úplně beznadějný a negativní, máme pro vás několik tipů, jak si i Vánoce v práci užít v maximální možné míře.

 

Přečíst celý článek »

Objevte 3 nejoblíbenější pohádky všech dob

Jaké u vás vedou pohádky? Díváte se na pohádky, i když už dávno nepatříte mezi děti a ani mládež? Filmové pohádky umí oslovit v každém věku. Některé z nich umí pěkně zakotvit v srdci a lze se na ně dívat i několikrát se stejným nadšením…

Přečíst celý článek »

Znáte tyto 3 vánoční hry?

Kdo si hraje, ten umí dokonale zapomenout nebo hodně nevnímat své okolí. Jestliže se chystáte o vánočním čase uchýlit k nějaké bezva hře a zabavit se podle svého, můžete se vánočně naladit díky speciálním vánočním hrám. Najdete spoustu pohodovějších i akčnějších variant, stačí si sednout a vybrat z některých herních webových stránek. A kdo ví, třeba právě dnes představované online hry vás snadněji přenesou v čase čekání na nadílku pod ozdobeným stromečkem.

Přečíst celý článek »

3 tipy na krásné vánoční filmy

Filmoví fandové si v adventní době mohou dopřát filmy zaměřené na vánoční svátky a vše, co k tomu patří. Televize nebo kina nabízejí různé žánry, ale převládají pozitivně laděné snímky, protože k Vánocům prostě patří klid, smích a pohoda. Ale kdo si chce dát něco temného, určitě nepřijde zkrátka…

Přečíst celý článek »

Netradiční dárky pod stromeček

Vánoční čas je pro většinu z nás symbolem lásky, porozumění a klidu. I když je hodně věcí, které musíme zařídit, aby se ta správná atmosféra podařila, děláme to rádi a s nadšením. Všichni bychom si chtěli užívat Vánoce společně s těmi, kteří jsou nám nejbližší a které máme rádi. A právě pro tu jejich jedinečnost bychom jim chtěli pořídit nějaký opravdu zajímavý a netradiční vánoční dárek. Přečíst celý článek »