Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Vánoční filmy

Na co se o Vánocích těšíte nejvíce? Děti by možná vzkřikly, že na dárky, ale na co ještě… Vánoční pohádky a vánoční filmy prostě k Vánocům patří a milujeme je, i když se rok co rok opakují. Kouzelnevanoce.cz si pro vás připravila tipy na ty nejlepší a zajímavé vánoční filmy, které rozhodně stojí za zhlédnutí. Nejedná se o již zcela tradiční pohádky, jako Tři oříšky pro Popelku, S tebou mě baví svět, či třeba Mrazík. Myslíme si, že ty zná snad už doopravdy každý zpaměti. Na našich stránkách naleznete inspiraci na novější vánoční filmy, z nichž některé již v televizi běžely, ale některé ještě nikoliv. Inspirujte se nejnovějším 3D zpracováním Vánoční koledy, jejíž neznalost je téměř trestuhodná. Nechte se okouzlit dojemným a vtipným příběhem – Legenda o Vánocích, která vám představí Santu Klause ještě dříve, než ho Američané zlikvidovali. Lásku nebeská by měla být povinná pro všechny, kteří milují. Ty ostatní nechť jsou vám inspirací pro další vánoční chvíle.

Vánoce 2015: Víte, v jakém duchu se nesou a co letos pofrčí?

Vánoce 2015: Víte, v jakém duchu se nesou a co letos pofrčí?Do vánočních svátků zbývá několik posledních týdnů. Řada z nás začíná pomalu, ale jistě zjišťovat, že odbýt své nejbližší vánočním přáním asi tak úplně nebude stačit. Proto vyrážejí do obchodních domů, kde se setkávají se stejně motivovanými spoluobčany pobíhajícími jí od jednoho regálu ke druhému ve snaze vybrat pokud možno co nejmenší kýč. Abyste se vyhnuli vánočnímu klišé, byli v obraze a zároveň věděli, jak efektně vyzdobit svůj příbytek, přinášíme vám kompletní vánoční přehled aktuální pro rok 2015!

Přečíst celý článek »

3 tipy na krásné vánoční filmy

Filmoví fandové si v adventní době mohou dopřát filmy zaměřené na vánoční svátky a vše, co k tomu patří. Televize nebo kina nabízejí různé žánry, ale převládají pozitivně laděné snímky, protože k Vánocům prostě patří klid, smích a pohoda. Ale kdo si chce dát něco temného, určitě nepřijde zkrátka…

Přečíst celý článek »

Anděl Páně

Ptáte se, jestli existuje nějaká pohádka, bez které by tradiční české Vánoce neměly obejít?  Pokud bychom měli na mysli nějaké novější, tak je to dozajista Anděl Páně.

Přečíst celý článek »

Vánoční koleda

Film Vánoční koleda byla filmově zpracována již nesčetněkrát, a to jak už v animované, či hrané podobě. Poprvé ji však v roce 2009 režisér Robert Zemeckis zpracoval v 3D podobě. A nutno říci, že se mu to podařilo.

Přečíst celý článek »

Legenda o Vánocích

Na internetu o Legendě o Vánocích naleznete takové popisky, že když si potom film pustíte, nestačíte se divit. Legenda o Vánocích anebo také Joulutarina, jak se mu říká v originále, je finským filmem, vzniklým v roce 2007.

Přečíst celý článek »

Láska nebeská

Film, který musíte vidět. Ano, sem se řadí film Láska nebeská. Celý film je sestříhán z celé řady příběhů, životů, kam máte možnost nakouknout. Láska nebeská je film, který vás nenechá bez odezvy.

Přečíst celý článek »

Smrtonostná past 1 – 4

I když tenhle film dávají v poslední době kdykoliv v průběhu roku, původně byl ale vysloveně vánočním akčním filmem. Smrtonosná past se totiž vždy odehrává o Vánocích.

Přečíst celý článek »

Polární expres

Další 3D animovaný film od Zemickise, tentokráte s notnou podporou Toma Hankse. Tento vánoční film byl zrealizován podle cca třicetistránkové komiksové stejnojmenné knihy od Chrise Vana Allsburga.

Přečíst celý článek »

Pelíšky

Pokud hledáte skutečně dobrý vánoční film, který nikdy nezklame, tak Pelíšky jsou správnou volbou. Pelíšky totiž nikdy nezklamou.

Přečíst celý článek »

Vánoční chaloupka

Vánoční chaloupka není žádnou pohádkou, či příběhem o vánoční chaloupce z perníku, ale hraným filmem, který na vás dýchne svým vlastním osobním kouzlem a jistou nostalgií.

Přečíst celý článek »

Tipy na dárky